sv-SEde-DEen-GBru-RU

Kontakt

Adresse

AB Bruzaholms Bruk
Bruksvägen 10
SE-570 34 Bruzaholm
Tel +46-381 - 201 80 Fax +46-381 - 203 10
info@bruzabruk.se 

Personal

Lars Alfredsson, Geschäftsführender Direktor und Marketing
+46-381-201 81, lars@bruzabruk.se

Holger Schmidt, Vertriebsingenieur Mischer- und Verschleißteile
+46 381-201 85 , holger.schmidt@bruzabruk.se

Erik Åkesson, Vertriebsingenieur Roster
+46-381-201 77, erik@bruzabruk.se

Magnus Ljungberg, Vertriebsingenieur Roster Skandinavien
+46-381-207 89, magnus.ljungberg@bruzabruk.se

Hans Karlsson, Produktionsleiter
+46-381-201 87, hans karlsson@bruzabruk.se

Rikard Celinder, Produktionsassistent
+46-381-XXX XX, rikard.celinder@bruzabruk.se

Ted Persson,
Fertigungsplanung
+46-381-201 84, ted@bruzabruk.se

Hans Stenström,
Konstruktion
+46-381-207 80, hans.stenstrom@bruzabruk.se

Tomas Johansson, Qualitätschef
+46-381-201 86, tomas@bruzabruk.se

Tobias Jonsson, Produktion Entwicklung
+46-381-201 78, tobias@bruzabruk.se

Tine Folkmann, HR Manager
+46-381-201 83, tine.folkmann@bruzabruk.se

Susanne Ahlstedt, Buchhaltung
+46-381-201 88, susanne@bruzabruk.se

Eva Pilefelt, Rechnungslegung, Logistik
+46-381-201 82, eva@bruzabruk.se



nike air max dame christian louboutin sko ray ban solbriller woolrich jakke louboutin sko canada goose tilbud louis vuitton taske parajumpers jakke louis vuitton pung barbour jakke ugg støvler moncler jakke ray ban briller canada goose jakke air max dame oakley solbriller nike sb sko canada goose jakke michael kors tasker