sv-SEde-DEen-GBru-RU

Contact

Address

AB Bruzaholms Bruk
Bruksvägen 10
SE-570 34 Bruzaholm
Phone: +46-381 - 201 80 Fax +46-381 - 203 10
info@bruzabruk.se 

Personnel

Lars Alfredsson, Managing Director and Marketing
+46-381-201 81, lars@bruzabruk.se

Holger Schmidt, Sales engineer mixer and wear parts
+46-381-201 85, holger.schmidt@bruzabruk.se

Erik Åkesson, Sales engineer grate bars
+46-381-201 77, erik@bruzabruk.se

Magnus Ljungberg, sales engineer grate bars Scandinavia
+46-381-207 89, magnus.ljungberg@bruzabruk.se

Hans Karlsson, Production manager
+46-381-201 87, hans.karlsson@bruzabruk.se

Rikard Celinder, Production assistant
+46-381-XXX XX, rikard.celinder@bruzabruk.se

Ted Persson, Production planning, environment
+46-381-201 84, ted@bruzabruk.se

Hans Stenström, Construction
+46-381-207 80, hans.stenstrom@bruzabruk.se

Tomas Johansson, Qualilty manager
+46-381-201 86, tomas@bruzabruk.se

Tobias Jonsson, Production development
+46-381-201 78, tobias@bruzabruk.se

Tine Folkmann, HR Manager
+46-381-201 83, tine.folkmann@bruzabruk.se

Susanne Ahlstedt, Finance
+46-381-201 88, susanne@bruzabruk.se

Eva Pilefelt, Invoicing, Logistics
+46-381-201 82, eva@bruzabruk.se

nike air max dame christian louboutin sko ray ban solbriller woolrich jakke louboutin sko canada goose tilbud louis vuitton taske parajumpers jakke louis vuitton pung barbour jakke ugg støvler moncler jakke ray ban briller canada goose jakke air max dame oakley solbriller nike sb sko canada goose jakke michael kors tasker